ידע עשיר ונסיון מוכח
על החברה

על החברה

חברת אס. אי. שרותי פארמה מספקת שירותי וולידציה, כיול וניטור טמפרטורה למפעלי פארמה, בתי מסחר ומחסני תרופות, מוסדות בריאות ובתי חולים. החברה מספקת מענה מקיף לכל דרישות האחסון וההובלה של תרופות על פי נוהל 126 של משרד הבריאות "תנאי אחסון והובלה של תכשירים" ונוהל 130 "תנאי הפצה נאותים של תכשירים" כולל כיולים, הטמעת מערכות לניטור טמפרטורה בבית הלקוח, וולידציה למקררים וחדרי אחסון תרופות והטמעת נהלי עבודה תקינים.

אס. אי. מציעה שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר תוך עמידה בכל התקנים והדרישות הרגולטוריות של משרד הבריאות וארגוני בריאות עולמיים. החברה מתבססת על ידע נרחב בתחומי האיכות, הוולידציה והכיול ומעניקה ללקוחות שירות מלא תוך הקפדה על אבטחת איכות ברמה גבוהה ביותר בהתאם לדרישות התעשייה. למהנדסי החברה ניסיון רב שנים בתחום הוולידציה של ציוד ומערכות, מיפויי טמפרטורה ועבודה תחת תנאי GMP, ידע והבנה של תנאי העבודה הנדרשים ע"י רשויות הבריאות, ניסיון מוכח בהסמכת ציוד והדרכת משתמשים.

הצוות

הצוות

ד
ד"ר סיגלית אריאלי-פורטנוי
דירקטור
אליאס מוראני
אליאס מוראני
מנכ"ל
נעם אריאלי
נעם אריאלי
סמנכ"ל
וסים עבד
וסים עבד
מנהל תפעול / מנהל מקצועי במעבדת הכיול
אופיר בסביץ'
אופיר בסביץ'
מנהל מכירות ארצי
פליקס בורוביקוב
פליקס בורוביקוב
טכנאי כיול וולידציה
רביע  סירחאן
רביע סירחאן
טכנאי כיול וולידציה
ליאור אריאלי MBA
ליאור אריאלי MBA
מנהלת משאבי אנוש
כרמית גבריאל
כרמית גבריאל
מנהלת חשבונות
עדן כץ
עדן כץ
רכזת משאבי אנוש
גדעון אריאלי CPA
גדעון אריאלי CPA
יו"ר ומנהל כספים
בין לקוחותינו

בין לקוחותינו

השאיפה לחיים BOL
השאיפה לחיים BOL
'שאיפה לחיים', החטיבה החקלאית וחוות הגידול של חברת 'BOL  Israel', היא חברה הפועלת ברישיון משרד הבריאות לגידול ואספקה של מוצרי קנאביס רפואי למטופלים בעלי רישיון.
ווסט פארמה סירוויסיס איי. אל.
ווסט פארמה סירוויסיס איי. אל.
ווסט היא יצרנית מובילה עולמית בעיצוב וייצור של טכנולוגיות מתקדמות, באיכות גבוהה, משולב המשלוח ומערכות משלוח עבור תרופות להזרקה. אנחנו שותף מהימן לחברות התרופות והביוטכנולוגיה המובילות בעולם, שעובדות לצידם כדי לשפר את בריאות החולה.
בושקאר הובלות בע
בושקאר הובלות בע"מ
חברת בושקאר הינו עסק המתמחה בהובלת תוצרת חלקאית מהמשק לשוק, שירותי הובלה מקומיים במשאיות ללא אחסון ושירותי הובלה של תרופות וציוד רפואי ללא אחסון על פי דרישות GDP.
ביקור רופא
ביקור רופא
חברת ביקורופא בע"מ היא חברה פרטית שהוקמה בשנת 1993 ומעניקה זה כ-18 שנים שירותי רפואה ראשונית דחופה לכלל אוכלוסיית המדינה במרכז ובפריפריה, מנהרייה ועד אילת.
המרכז הרפואי העמק
המרכז הרפואי העמק
מרכז רפואי העמק הוא אחד ממרכזי הבריאות הגדולים והמודרניים בארץ, ומספק מגוון רחב של שירותים, חדרי ניתוח משוכללים, יחידות טיפול נמרץ, מכונים ומעבדות.
בית חולים השרון- מרכז רפואי רבין
בית חולים השרון- מרכז רפואי רבין
בית חולים השרון מתאפיין במתן טיפול רפואי איכותי, באווירה משפחתית, בגישה אנושית ובשמירה על קשר מתמיד עם הקהילה. בית החולים פיתח במהלך השנים תחומי מצוינות בשירותים אמבולטוריים כגון: טיפול באבני כליה, המרכז הרב תחומי לטיפול בעודף משקל ושיקום הלב
המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה
המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה
סורוקה - מרכז רפואי אוניברסיטאי על-שם משה סורוקה, הוא מרכז שלישוני, שבו יותר מ-1000 מיטות אשפוז. כבית חולים-על, מעניק המרכז הרפואי שירותים רפואיים ליותר ממיליון תושבים בנגב.
לפידות מדיקל
לפידות מדיקל
לפידות מדיקל, מקבוצת לפידות  אשר נוסדה ב- 1979, מתמחה בייבוא, שיווק והפצת מגוון רחב של תרופות מרשם (RX), תרופות ללא מרשם ומוצרי צריכה, מכשור ואספקה רפואית.
אי.אל. מדי-מרקט בע
אי.אל. מדי-מרקט בע"מ
חברת איי. אל מדי- מרקט הינה חברה ייחודית המתמחה במתן פתרון מקיף למגוון צרכיהם השוטפים של כל מגוון המוסדות רפואיים ברחבי הארץ.
מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל
מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל
מרכז שניידר לרפואת ילדים הוא בית חולים יחיד מסוגו בישראל ובמזרח התיכון, אשר מציע תחת קורת גג אחת מגוון שירותים בכל ההתמחויות ברפואת ילדים.
נובולוג
נובולוג
נובולוג היא חברת הלוגיסטיקה המובילה בתחום הבריאות בישראל. שותפינו האסטרטגיים הם חברות התרופות והאביזרים הרפואיים הגדולות והמובילות בעולם אשר משווקות בישראל, וחברות ישראליות מקומיות אשר משווקות מוצרים בתחום הבריאות.
ס.מ.א שירותי הובלה בע
ס.מ.א שירותי הובלה בע"מ
קבוצת מקס קרן ס.מ.א מעניקה שירות לוגיסטי מקצועי מתחילת הרעיון ועד ביצועו בנקודת הקצה ומשרתת באופן הזה את לקוחותיה בענף התעשייה ומתן שירותי משלימים למשלחים וסוכני המכס.
פואמיקס פארמה בע
פואמיקס פארמה בע"מ
חברת פואמיקס פארמה בע"מ היא חברה מתמחה בתרופות התמקדה בפיתוח ומסחר של תרופות טופיקלים חדשניות ומובחניות עבור תנאים דרמטולוגיים.
פרומדיקו
פרומדיקו
פרומדיקו הינה חברת שירותי שרשרת אספקה מקבוצת ניאופרם. החברה מספקת שירות לעשרות חברות רב לאומיות בשוק התרופות, הציוד הרפואי ומוצרי הצריכה בישראל.
פרזניוס
פרזניוס
פרזניוס היא קבוצה עולמית בתחום שירותי הבריאות שמספקת מוצרים ושירותים עבור דיאליזה, בתי חולים וטיפול רפואי בחולים בביתם. בנוסף, פרזניוס מתמקדת בפעילות בתי חולים כמו גם בהנדסה ובשירותים עבור בתי חולים ומוסדות רפואיים אחרים.
קיורטק בע
קיורטק בע"מ
חברת קיורטק בע"מ היא חברה ביוטכנולוגית שמפתחת מוצרים עם ספקטרום רחב ומודלי חיסון לטיפול ושליטה על הסרטן.
קירור אייל 1970
קירור אייל 1970
קירור אייל נוסדה בשנת 1970 למטרת שיווק, יצור ומתן שירות למקררים מסחריים.
רז רוקחות בע
רז רוקחות בע"מ
רז רוקחות היא חברה-בת של רז פרוגרס, אשר החלה לפעול בינואר 2010. החברה מפעילה בית מסחר ובית מרקחת בעלי רישיון לשיווק תרופות, העומדים בתקנים ובאישורים של משרד הבריאות ונמצאים בפיקוח של הרוקח המחוזי. החברה מעסיקה צוות של 8 רוקחים ואנשי מנהלה ונשענת על רז פרוגרס מבחינה שיווקית ולוגיסטית.
צור קשר